ברוכים הבאים למקום שמאפשר לכם למצוא את המקום המושלם לאירוע! מנוע חיפוש חכם מאגד בתוכו מאות מקומות לאירועים קטנים ומאפשר לכם לאתר בלחיצת כפתור את הבית לאירוע החלומות שלכם.

כל מה שצריך לעשות הוא להזין את מיקום וסוג האירוע, מספר המשתתפים, התקציב, הסגנון הרצוי וקריטריונים נוספים. מנוע החיפוש כבר יאתר עבורכם את המקומות לאירועים הכי מתאימים.
עכשיו גם אתם יודעים: הדרך לחוויה בלתי נשכחת עוברת באתר אירועים קטנים...

בילוי נעים!

המדריך לארגון שבת חתן

שבת חתן הוא נוהג עתיק יומין שבמהלכו עולה החתן לתורה בשבת שלפני החתונה (אשכנזים) או בשבת שאחרי החתונה (ספרדים). מדובר במנהג חשוב במסורת היהודית, שנועד לשמח את החתן והכלה ולהעמיק את ההיכרות בין משפחותיהם. למרות זאת, אנשים רבים מעדיפים לערוך שבת חתן למספר אנשים מצומצם ביותר, בשל הטרחה והעלויות הגבוהות. זאת מאחר וארגון שבת חתן באופן עצמאי מצריך קרבה לבית הכנסת, בית גדול דיו לאירוח וארגון ארוחות.

שבת חתן בבית מלון - מתי זה כדאי?
אירוח שבת חתן בבית מלון מיועד לאותם אנשים שגרים רחוק אחד מהשני או לאנשים השומרים שבת, ולכן צריכים שבית הכנסת יהיה במרחק הליכה (כיון שאינם נוסעים בשבתות ובמועדי ישראל). כמובן שבנוסף לכל אלו, אירוח שבת חתן בבית מלון חוסך את כל הטרחה הכרוכה בארגון עצמאי.   

בדיוק לשם כך בתי הארחה ומלונות רבים פותחים בשנים האחרונות את שעריהם לאנשים החוגגים שבת חתן, ומעמידים לרשותם את כל המתקנים והמצרכים הדרושים לשם כך - מהארוחות הכשרות והלינה ועד לבית הכנסת שנמצא במרחק הליכה. שאלת השאלות היא כמובן כיצד מוצאים את המקום שיעניק את התמורה הטובה ביותר להשקעה ולצרכים שלכם?

טיפים לאירוח שבת חתן בבית מלון
היכן לחפש? בחירת בית מלון תיגזר ברוב המקרים ממידת הקרבה למקום מגוריהם של המוזמנים. אם הם גרים בקטבים (למשל חלק בצופן וחלק בדרום), מומלץ להיפגש באמצע, משמע באזור המרכז.  

כמה מקומות להזמין? את השאלה הזו כולנו מכירים מארגון החתונה, שבה נהוג תמיד לקחת מרווח ביטחון בבואנו לקבוע את מספר המקומות והמנות. אך במקרה שלפנינו, הזמנת חדרים מיותרים כרוכה בעלויות גבוהות. מצד שני, לא נרצה חלילה שאורחינו יוותרו ללא קורת גג. לכן מומלץ סמוך ככל הניתן לשבת החתן לוודא עם כל המוזמנים הגעה, ולהיערך בהתאם.

איך אפשר לחסוך בעלויות? מציאת בית מלון לאירוח עשרות בני משפחה כרוכה לעיתים בהוצאה שמכבידה על הכיס. כדי לחגוג בחיק המשפחה בלי לחרוג ממסגרת התקציב שהצבתם, תמיד תוכלו להיעזר בשירותים של בתי אירוח או אכסניות שישמחו לארח אתכם בעלויות נמוכות בהרבה.

רוצים שיסגרו את כל הפרטים עבורכם?
אם לא בא לכם לעשות את הכול לבד, עומדת לרשותכם אפשרות נוספת. אנחנו ב"אירועים קטנים" נשמח לתפור את חליפת האירוח המושלמת לכבוד שבת החתן שלכם, מתוך מבחר גדול של מקומות אירוח.


שבת חתן
מסעדות בפתח תקווה · מסעדות בקיסריה · מסעדת שלוש ·  ROL מסעדות · מקומות לאירועים · מקומות קטנים לאירועים · מקום לאירוע קטן · אירוע קטן בתל אביב · אירוע קטן בירושלים · אירוע קטן בשרון · אירוע קטן באילת · אירועים קטנים בתל אביב · אירועים קטנים בירושלים · אירועים קטנים בהרצליה · אירועים קטנים בנתניה · אירועים קטנים ברעננה · מסעדות טבעוניות · מסעדות בירושלים · מסעדות בתל אביב · מסעדות בשרון · מסעדות בדרום · מסעדות בצפון · מסעדות בחיפה והסביבה · מסעדות כשרות · קייטרינג לאירועים · מסעדות לאירועים · מקומות כשרים לאירועים · מקומות לאירועים קטנים · חתונות קטנות · יום הולדת באולם · בר מצווה באולם קטן · מסיבות רווקים במרכז · מסיבת רווקים בתל אביב · ברים בתל אביב · פאבים בתל אביב · ברים בראשון לציון · פאבים בראשון לציון · ברים בירושלים · פאבים בירושלים · ברים בצפון · פאבים בצפון · ברים בחיפה · פאבים בחיפה · ברים בהרצליה · פאבים בהרצליה · ברים בדרום · פאבים בדרום · ברים באילת · פאבים באילת | אבי שושה · ספגטים פתח תקווה · אנטוניס פיצה