ברוכים הבאים למקום שמאפשר לכם למצוא את המקום המושלם לאירוע! מנוע חיפוש חכם מאגד בתוכו מאות מקומות לאירועים קטנים ומאפשר לכם לאתר בלחיצת כפתור את הבית לאירוע החלומות שלכם.

כל מה שצריך לעשות הוא להזין את מיקום וסוג האירוע, מספר המשתתפים, התקציב, הסגנון הרצוי וקריטריונים נוספים. מנוע החיפוש כבר יאתר עבורכם את המקומות לאירועים הכי מתאימים.
עכשיו גם אתם יודעים: הדרך לחוויה בלתי נשכחת עוברת באתר אירועים קטנים...

בילוי נעים!
כולנו יודעים שאירועים משמחים לבב אנוש. אז למה הדרך אליהם צריכה להיות רצופת מכשולים?
אנחנו ב"אירועים קטנים" מבינים שמציאה מהירה של מקום שמתלבש כמו כפפה ליד, היא תנאי הכרחי להצלחת האירוע ולמקסימום הנאה מתהליך ההכנה.

אז איך מוצאים בלחיצה את המקום המושלם לאירועים קטנים?
ממש כמו בפורטל "אירועים במסעדות"המוכר, כך גם הלב הפועם של אתר "אירועים קטנים" הוא מנוע חיפוש מתקדם, המאפשר לכם למצוא תוך שניות מקומות לאירועים קטנים. מנוע החיפוש מוצא מקומות לאירועים קטנים בהתאם לצרכים שלכם, באמצעות שקלול פרמטרים כגון האזור הרצוי, סוג האירוע, מספר המשתתפים, כשרות, תקציב ועוד. אתם אומרים מה - אנחנו כבר נמצא את המקום המתאים ביותר עבורכם.    

הפורטל משמש כאתר הכרויות לאירועים: הוא מפגיש אתכם עם מקומות קטנים, שיאפשרו לכם לחגוג בגדול. לחיצה על המקום הרצוי לאירועים ברשימת תוצאות החיפוש תוביל לפרופיל הכולל מידע מפורט, לצד תמונות אווירה. משם הדרך לקליק כבר קצרה...

מדוע אירועים קטנים?
הפידבקים הרבים שקיבלנו מגולשים באתר "אירועים במסעדות", גרמו לנו להבין עד כמה גדולה הכמיהה לאתר המאגד בתוכו מגוון רחב של מקומות לאירועים קטנים. הכול בזכות האווירה האינטימית, היחס האישי והגמישות הרבה, שמהלכים קסם על קהל מבלים הולך וגדל המחפש מקומות לאירועים. תובנה זו הובילה להקמת פורטל אירועים קטנים – המאגד תחת קורת גג אחת קשת רחבה של מקומות לאירועים קטנים מכל הסוגים: אולמות אירועים, גני אירועים, אירועים על הים, וילות לאירועים, מועדונים, מקומות שמתאימים לילדים ועוד.

דברים טובים באים באירועים קטנים
הכול כבר מוכן כדי לעשות לכם חיים קלים, בדרך להנאה מאירועים קטנים ובלתי נשכחים. האם אתם מוכנים?